Groningen

Inloopspreekuren mantelzorgondersteuning

Centrum

WIJ - SCHILDERSBUURT

Hoendiep 1 (Gezondheidscentrum)

Lucien Katerberg

T: 06 - 12 73 95 54 

E: l.katerberg@humanitas.nl)

Dinsdag 10.00 - 12.00 uur

WIJ - OOSTERPARK

Klaprooslaan 118 (Treslinghuis)

Renco van Eeken

T: 06 - 21 88 01 79

E: r.vaneeken@humanitas.nl

Dinsdag 10.00 - 12.00 uur

WIJ - KORREWEGWIJK / DE HOOGTE

Tijdelijk geen spreekuur. Je kunt in de andere wijken of bij het Steunpunt terecht.

T: 06 - 52 08 61 05

E: w.postema@humanitas.nl / wia.postema@wij.groningen.nl

Zuid

WIJ - DE WIJERT

PC Hooftlaan 1 (MFC)

Helga Vegting

T: 06 - 23 01 23 71

E: h.vegting@humanitas.nl

Donderdag 9.00 -  12.00 uur

WIJ - CORPUS DEN HOORN

Paterswoldseweg 267

Sarah Ottens

T: 06 - 25 63 40 94

E: s.ottens@humanitas.nl

Dinsdag 9.00 - 12.00 uur

WIJ - RIVIERENBUURT

Merwedestraat 54 (Talmahuis)

Marjon Stelpstra

T: 06 - 51 42 16 46

E: m.stelpstra@humanitas.nl

Sarah Ottens

T: 06 - 25 63 40 94

E: s.ottens@humanitas.nl

Donderdag 12.00 - 15.00 uur

Noordwest

WIJ - VINKHUIZEN

Siersteenlaan 480/1 (Vensterschool)

Jikke Meulman

T: 06 - 55 49 46 56

E: j.meulman@humanitas.nl 

Dinsdag 10.00 - 1200 uur

WIJ - HOOGKERK

De Verbetering 3, Groningen

Lena van der Kaap

T: 06 - 52 67 90 08

E: l.vanderkaap@humanitas.nl

Maandag 9.30 - 12.00 uur

WIJ - SELWERD

Eikenlaan 288 (Vensterschool)

Tamara van Diejen

T: 06 - 13 07 72 32

E: t.vandiejen@humanitas.nl

Edmee Kuiper

T: 06 - 13 98 80 60

E. e.kuiper@humanitas.nl

Maandag 09.00 - 12.00 uur

Noordoost

WIJ - BEIJUM

Isebrandtsheerd 96

Hanneke Glas

T: 06 - 30 64 73 20

E: h.glas@humanitas.nl

Dinsdag 14.00 - 16.00 uur

WIJ - LEWENBORG

Kajuit 4 (het Dok)

Marian Kleine Schaars

T: 06 - 25 63 41 18

E: m.kleineschaars@humanitas.nl

Maandag 10.00 - 12.00 uur

Terug naar Mantelzorgondersteuning