Mantelzorg en corona contact

Contactadressen Steunpunt Mantelzorg Humanitas tijdens de coronacrisis 

Heb je behoefte aan een luisterend oor? Wil je even met iemand praten? Het team Steunpunt Mantelzorg staat voor je klaar! Zij zijn van ma t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur te bereiken.
Op vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur kun je contact opnemen met het Meld- en Informatiepunt van Humanitas E-mail: Telefoonnummer:050 312 6000

Stedelijk              
Maaike Louwsma 06 51 27 10  88   m.louwsma@humanitas.nl
ma, di, wo-ocht, do

Groningen Centrum / Oude Wijken      
Jikke Meulman 06 136 537 17     j.meulman@humanitas.nl
ma t/m wo

Groningen NO Beijum / Lewenborg      
Wia Postema     06 13 65 36 83 w.postema@humanitas.nl
ma t/m wo

Groningen Zuid
Lucien Katerberg    06 51 38 49 95     L.katerberg@humanitas.nl
ma t/m do

Groningen NW Hoogkerk / Vinkhuizen
Margriet Bödeker 06 57 92 51 74    m.bodeker@humanitas.nl
ma t/m do-ocht.

Groningen Noord West  Selwerd Paddepoel Tuinwijk  
Lena van der Kaap      06 13 65 37 31     L.vanderkaap@humanitas.nl
di t/m do

VPTZ, Palliatieve Thuiszorg         
Marjan de Jong  06 23 03 97 44    m.dejong1@humanitas.nl          
ma t/m do

Haren, Torion  

Je kunt bellen als je behoeft hebt aan een luisterend oor of ergens hulp bij nodig hebt (bijvoorbeeld boodschappen). Dan kijken we wat we kunnen doen en zoeken we een vrijwilliger voor je. Er zijn ook vrijwilligers die dagelijks wel even willen bellen met een mantelzorger. Je kunt maandag tot en met vrijdag bellen tussen 9.00 en 12.00 uur.
050  534 41 73.

Torion: 050 - 534 41 73   ma t/m vr van 9.00 tot 12.00  uur en maandag van 13.00 tot 16.00 uur .
Nanda Hovinga 06 50 84 20 65     n.hovinga@torion.nl 
di t/m do

Ten Boer, WIJ Ten Boer

WIJ Ten Boer is tijdens kantooruren bereikbaar op 050 - 302 88 46.
Rianne Rinkema    06 55 47 34 43    Rianne.rinkema@wij.groningen.nl
ma t/m do