Groningen

Inloopspreekuren mantelzorgondersteuning

HUMANITAS Centrale Steunpunt Mantelzorg Groningen Stad

Telefonisch bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur

AKerkhof ZZ 22

T: 050 - 312 60 00

E: mipgroningen@humanitas.nl

Centrum

 

WIJ - SCHILDERSBUURT

Gezondheidscentrum Hoendiep 1

Lucien Katerberg (06 - 12 73 95 54, l.katerberg@humanitas.nl)

Dinsdag 10.00 - 12.00 uur

 

WIJ - OOSTERPARK

Klaprooslaan 118 (Treslinghuis)

Renco van Eeken

T: 06 - 21 88 01 79

E: r.vaneeken@humanitas.nl

Dinsdag 10.00 - 12.00 uur

 

WIJ - KORREWEGWIJK / DE HOOGTE

Van Oldenbarneveltlaan 6 (Aletta Jacobshuis)

Wia Postema

T: 06 - 52 08 61 05

E: w.postema@humanitas.nl / wia.postema@wij.groningen.nl

Dinsdag 13.00 - 14.00 uur

 

 

Zuid

 

WIJ - DE WIJERT

PC Hooftlaan 1 (MFC)

Helga Vegting

T: 06 - 23 01 23 71

E: h.vegting@humanitas.nl

Donderdag 9.00 -  12.00 uur

 

 

WIJ - CORPUS DEN HOORN

Paterswoldseweg 267
Sarah Ottens

T: 06 - 25 63 40 94

E: s.ottens@humanitas.nl

Dinsdag 9.00 - 12.00 uur

 

WIJ - RIVIERENBUURT

Merwedestraat 54 (Talmahuis)

Marjon Stelpstra

T: 06 - 51 42 16 46

E: m.stelpstra@humanitas.nl

Sarah Ottens

T: 06 - 25 63 40 94

E: s.ottens@humanitas.nl

Donderdag 12.00 - 15.00 uur

Noordwest

 

WIJ - VINKHUIZEN

Siersteenlaan 480/1 (Vensterschool)

Jikke Meulman

T: 06 - 55 49 46 56

E: j.meulman@humanitas.nl 

Dinsdag 10.00 - 1200 uur

 

WIJ - HOOGKERK

Gabrielstraat 22 (WZC Gabriël)

Lena van der Kaap

T: 06 - 52 67 90 08

E: l.vanderkaap@humanitas.nl

Maandag 9.30 - 12.00 uur

 

WIJ - SELWERD

Eikenlaan 288 (Vensterschool)
Tamara van Diejen

T: 06 - 13 07 72 32

E: t.vandiejen@humanitas.nl

Edmee Kuiper

T: 06 - 13 98 80 60

E. e.kuiper@humanitas.nl

Maandag 09.00 - 12.00 uur

 

Noordoost

 

WIJ - BEIJUM

Isebrandtsheerd 96

Hanneke Glas

T: 06 - 30 64 73 20

E: h.glas@humanitas.nl

Dinsdag 14.00 - 16.00 uur

 

WIJ - LEWENBORG

Kajuit 4 (het Dok)

Marian Kleine Schaars

T: 06 - 25 63 41 18

E: m.kleineschaars@humanitas.nl

Maandag 10.00 - 12.00 uur