Contactgegevens projectcoördinatoren

Je vindt hier de gegevens van de projectcoördinatoren van de verschillende projecten. Het aanmelden verloopt via het Meld- en Informatiepunt (MIP), T 050-3126000. Maar soms wil je even sparren of heb je een algemene vraag. Dan kun je naast het MIP ook bij de projectcoördinatoren terecht. 

Contact en steun

  • Belmaatjes
    Lotte Dorrestein: l.dorrestein@humanitas.nl / 06-23039744
    Tijdelijk: Sterre Attema, s.attema@humanitas.nl / 06-53240002
  • Vriendschappelijk bezoek
    Tamara van Diejen, t.vandiejen@humanitas.nl /050-3126000
  • Netwerkcoaching en Maatjes voor Leven
    Frouk Reehoorn, f.reehoorn@humanitas.nl / 06-20819655
  • Maatjes GGZ, Maatjes (ex-)gedetineerden van Mesdag en Studiemaatjes
    Carolien Soons, c.soons@humanitas.nl / 06-13653594
  • Levensverhaal
    Jacquelien Wijbenga, j.wijbenga@humanitas.nl / 06-13653792
  • Vriendschapskringen
    Bart van Rooijen, b.vanrooijen@humanitas.nl / 06-83810224
  • Hulpdienst en Maatjes met Elkaar
    Sarah Ottens, s.ottens@humanitas.nl / 050-3126000
  • Vrijwilligers en dementie
    Piet Risselada, p.risselada@humanitas.nl / 06-83810227 

Opvoeden en Opgroeien

  • Home-Start en Mooie Middag Maatjes
    Yvonne de Vries, y.devries@humanitas.nl / 06-51421506
  • Voorlezen
    Gerda van Alteren, g.vanalteren@humanitas.nl / 06-83810223
  • Kind aan Huis
    Petra Jonkman, p.jonkman@humanitas.nl / 06-83810476
  • Jonge Mantelzorgers
    Jacquelien Wijbenga, j.wijbenga@humanitas.nl / 06-13653792
  • Begeleide Omgangsregeling (BOR)
    Arold Boersma, a.boersma@humanitas.nl / 06-54332946
  • Kindervakantieweken, Topclubs en Sinterklaasactie
    Bart van Rooijen, b.vanrooijen@humanitas.nl / 06-83810224 

Omgaan met Verlies

  • Steun bij verlies
    Frouk Reehoorn, f.reehoorn@humanitas.nl / 06-20819655
  • Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg – thuis
    Piet Risselada, p.risselada@humanitas.nl / 06-83810227
    Lotte Dorrestein, l.dorrestein@humanitas.nl / 06-23039744
  • Hospice 'Gasthuis Groningen'
    Linda Kooren, l.kooren@humanitas.nl / 06-12687774 

Geldzaken en administratie

  • Thuisadministratie
    Roderick Heijbroek, r.heijbroek@humanitas.nl / 06-35111527
    Marianne van der Mooren, m.vandermooren@humanitas.nl / 06-20254100
  • Get a grip
    Gerda van Alteren, g.vanalteren@humanitas.nl / 06-83810223 

Begeleiding Vluchtelingen

  • Vluchtelingenmaatjes, Voorlezen en Kansen voor kinderen
    Jeichien Martens, j.martens@humanitas.nl / 06-13123294
  • Taalondersteuning en Taalcafé
    Mieke Lens, m.lens@humanitas.nl / 06-57828720 

Mantelzorgondersteuning

  • Steunpunt Mantelzorg
    Maaike Louwsma, m.louwsma@humanitas.nl / 06-51271088
  • Logeerhuis de Opstap
    Sterre Attema, s.attema@humantis.nl / 06-53240002
  • Jonge Mantelzorgers
    Jacquelien Wijbenga, j.wijbenga@humanitas.nl / 06-13653792