Contactlijst coordinatoren

 

Activiteiten regiobreed Rijnland. 

Steun bij Rouw en Verlies.
Nelleke van der Oord, n.vanderoord@humanitas-rijnland.nl, 06-13123575
Hafina Feilhauerova, h.feilhauerova@humanitas-rijnland.nl, 06-13123575

Activiteiten Leiden en omstreken. 

Thuisadministratie Leiden.
Hanneke Kuipers, h.kuipers@humanitas.nl, tel. 06-82012869

Home Start Leiden.
Martine Scholtes, m.scholtes@humanitas.nl
tel. nr. 085-0448400, mob. 06-35118626

Home Start Leidse regio.
Orpen Duregger, o.duregger@humanitas.nl,
tel. nr. 085-0448400, mob. 06-10985673

Samen Optrekken Leiden.
Lyd van de Zwaan, l.vdzwaan@humanitas-rijnland.nl, tel. 06-57720331, of 071-5765630

Humanitas Netwerkcoaching/Zorgzame Buren, Leiden.
Edmund Vaessen, e.vaessen@humanitas-rijnland.nl,
tel. 06-13123113. 

Activiteiten  Alphen en omstreken. 

Maatjesproject voor jongeren. 
Maroeska Olsthoorn,  m.olsthoorn@humanitas.nl, tel. 06-48530651. 

Home Start Alphen aan de Rijn en Nieuwkoop.
Hannah Witteveen. h.witteveen@humanitas.nl, tel. 06-49040990.  

Activiteiten Duin en Bollenstreek

Thuisadministratie Duin en Bollenstreek.
Hanneke Kuipers, h.kuipers@humanitas.nl, tel. 06-82012869

Home Start Duin en Bollenstreek.
Amber van Tetterode a.vantetterode@humanitas.nl , tel. 06-28621740