't Gooi

Bestuur

Humanitas afdeling 't Gooi wordt bestuurd door een Bestuur van 9 mensen. 

Cor J van der Voet, voorzitter
v.d.voet@hotmail.com
Tel 06-51424173

Sebastiaan Cobelens, algemeen bestuurslid
Cobelens@hotmail.com
Tel 06-34500142 

Ties Grijpstra, secretaris
tegrijpstra@upcmail.nl
Tel 06-10832198

Alex Maaspenningmeester
amaas001@gmail.com

Hein Roters, bureau coördinator
hein.2301@hetnet.nl
Tel 06-50505831

Janine Rijksen, bestuurslid Communicatie & PR
janinerijksen@gmail.com
Tel 06-51523069

Ron van Eeden, algemeen bestuurslid
ronvaneeden@planet.nl
Tel 06-52313168 

Trudy Timmer, algemeen bestuurslid
Timmer.t@hotmail.com
Tel 06-44445431

Bart Heller, algemeen bestuurslid
bart.heller@versatel.nl
Tel 06-51887922