't Gooi

Bestuur

Humanitas 't Gooi

Cor J van der Voet, voorzitter
v.d.voet@hotmail.com
Tel 06-51424173


Sebastiaan Cobelens, penningmeester

Cobelens@hotmail.com
Tel 06-34500142 


Ties Grijpstra, secretaris
tegrijpstra@upcmail.nl
Tel 06-10832198


Eric Waringa, algemeen bestuurslid
eric@ewaringa.eu
Tel 06-53463219


Hein Roters, bureau coördinator
hein.2301@hetnet.nl
Tel 06-50505831


Janine Rijksen, bestuurslid Communicatie & PR
janinerijksen@gmail.com
Tel 06-51523069


Ron van Eeden, algemeen bestuurslid
ronvaneeden@planet.nl
Tel 06-52313168 


Trudy Timmer, algemeen bestuurslid
Timmer.t@hotmail.com
Tel 06-44445431


Bart Heller, algemeen bestuurslid
bart.heller@versatel.nl
Tel 06-51887922