Bestuur

Humanitas afdeling 't Gooi wordt bestuurd door een Bestuur van 9 mensen. 

Cor J van der Voet, voorzitter
v.d.voet@hotmail.com
Tel 06-51424173

Sebastiaan Cobelens, algemeen bestuurslid
Cobelens@hotmail.com
Tel 06-34500142 

Ties Grijpstra, secretaris
tegrijpstra@upcmail.nl
Tel 06-10832198

Alex Maaspenningmeester
amaas001@gmail.com

Nathalie Niestadt, algemeen bestuurslid
nniestadt@gmail.com
Tel 06-52693621

Nel Barendsen, algemeen bestuurslid
nelbarendsen@hotmail.com
Tel 06-55392261

Hans Beekman, algemeen bestuurslid
jhbeekman_1@hotmail.com
Tel 06-22185827

Carola van Henten, bureaucoördinator
tgooi@humanitas.nl
Tel 06-35119362