Zoetermeer

Smoelenboek

Bestuur

Voorzitter

Marleen Teunissen

Telefoon: 06-1208 7480
E-mail: zoetermeer@humanitas.nl

Penningmeester

Leo van Raad

Telefoon: 079 - 323 8833
E-mail: leovanraad@xs4all.nl

Bestuurssecretaris & coördinator PR

Alexander Bruin
Telefoon: 06-1220 3991
E-mail: secretaris@humanitaszoetermeer.nl

Algemeen bestuurslid

Marjan Sieben
Telefoon:
E-mail:

Bestuurslid externe relaties

Paul Janssen
Telefoon: 06-4049 1609
E-mail: paulfhjanssen@ziggo.nl

Coördinatoren Home-Start


Anke IJdens

E-mail: a.ijdens@humanitas.nl 
Tel: 06-1334 0233



Marion Rugers

E-mail: m.rugers@humanitas.nl
Tel: 06-1340 4839


Inti Schutte

E-mail: i.schutte@humanitas.nl
Tel: 06-2025 2060

Coördinator Home-Start+


Marion Rugers

E-mail: m.rugers@humanitas.nl
Tel: 06-1340 4839

Coördinator Steunouder


Inti Schutte

E-mail: i.schutte@humanitas.nl
Tel: 06-2025 2060

Coördinatoren Hulp bij Thuisadministratie


John van Alphen

Telefoon: 06-2334 5456
E-mail: johnvanalphen@humanitaszoetermeer.nl


Marijke Balk

Telefoon: 06-3511 1586
E-mail: marijkebalk@humanitaszoetermeer.nl


Maureen Monfils

Telefoon: 06-3512 0659
E-mail: m.monfils@humanitaszoetermeer.nl


Cees van Stijn

E-mail: ceesvanstijn@humanitaszoetermeer.nl
Telefoon: 06-3511 5527


Marleen van Noortwijk
E-mail: marleenvannoortwijk@humanitaszoetermeer.nl
Telefoon: 06-1312 2659


Frank van Eijk
E-mail: frankvaneijk@humanitaszoetermeer.nl
Telefoon: 06-3511 5902

Secretariaat
voor coördinatie telefonische intakes
Telefoon: 06-8388 9734
E-mail: aanmelding.ta@humanitaszoetermeer.nl

Project-ondersteuning

E-mail: thuisadministratie@humanitaszoetermeer.nl

Coördinatoren Vriendschappelijk huisbezoek


Nestha May-Elmont

E-mail: nesthamay@humanitaszoetermeer.nl


Ivy George

E-mail: igeorgester@gmail.com
Tel: 06-3511 3246

Inge Funcken
E-mail:
Tel:

Intake voor Steun bij verlies

Mechtelien Greve
E-mail: mechtelien.greve@gmail.com
Tel: 06-2923 5105