Zoetermeer

Smoelenboek

Bestuur

Voorzitter

Marleen Teunissen

Telefoon: 06-12087480
E-mail: info@humanitaszoetermeer.nl

Penningmeester

Leo van Raad

Telefoon: 079 - 3238833
E-mail: leovanraad@xs4all.nl

Bestuurssecretaris/PR

Alexander Bruin
Telefoon: 06-12203991
E-mail: secretaris@humanitaszoetermeer.nl

Bestuurslid

Kim van Kooij
Telefoon: 06-13506101
E-mail: kim@kiminterim.nl


Paul Janssen
Telefoon: 06-40491609
E-mail: paulfhjanssen@ziggo.nl

Coördinatoren Home-Start


Anke IJdens

E-mail: a.ijdens@humanitas.nl 
Tel: 06-13340233



Marion Rugers

E-mail: m.rugers@humanitas.nl
Tel: 06-13404839


Inti Schutte

E-mail: i.schutte@humanitas.nl
Tel: 06-20252060

Coördinator Home-Start+


Marion Rugers

E-mail: m.rugers@humanitas.nl
Tel: 06-13404839

Coördinatoren Hulp bij Thuisadministratie


John van Alphen

Telefoon: 06-23345456
E-mail: johnvanalphen@humanitaszoetermeer.nl


Marijke Balk

Telefoon: 06-35111586
E-mail: marijkebalk@humanitaszoetermeer.nl


Jan Henneken

Telefoon: 06-35115902
E-mail: janhenneken@humanitaszoetermeer.nl


Maureen Monfils

Telefoon: 06-35120659
E-mail: m.monfils@humanitaszoetermeer.nl


Cees van Stijn

E-mail: ceesvanstijn@humanitaszoetermeer.nl
Telefoon: 06-35115527

Secretariaat voor coördinatie telefonische intakes
E-mail: aanmelding.ta@humanitaszoetermeer.nl

Project-ondersteuning
Telefoon: 06-13122659
E-mail: thuisadministratie@humanitaszoetermeer.nl

Coördinatoren Vriendschappelijk huisbezoek


Nestha May-Elmont

E-mail: nesthamay@humanitaszoetermeer.nl


Ivy George

E-mail: igeorgester@gmail.com
Tel: 06-3511 3246

Coördinator Steun na scheiding


Chrystal Korving

E-mail: chrystal.korving@planet.nl

Coördinatoren Steun bij verlies


Mark Doornik

E-mail: markdoornik@humanitaszoetermeer.nl
Tel: 06 35 11 21 44


Liesbeth Sonneveldt - de Ruiter

E-mail: l.a.sonneveldt@humanitaszoetermeer.nl
Tel: 06 12 80 48 40