Zwolle

Over ons

Humanitas staat jaarlijks 35.000 mensen bij die het even niet alleen redden in de samenleving. Zwolle en omstreken is een actieve afdeling met veel betrokken medewerkers. Ons verzorgingsgebied bestaat uit de gemeenten Zwolle, Dalfsen, Kampen, Staphorst en Zwartewaterland.

Onze vrijwilligers

Humanitas werkt uitsluitend met geschoolde vrijwilligers. Op grond van een intake wordt aspiranten beoordeeld op een aantal belangrijke competenties, zoals empathie, communicatieve vaardigheden en een open houding. Daarnaast volgens ze periodiek bijscholing en werkoverleg.

Bestuur

Humanitas Zwolle heeft een actief bestuur van vrijwilligers, elk met hun eigen aandachtsgebied; van secretaris tot penningmeester. Het bestuur van Humanitas Zwolle bestaat uit minimaal 5 mensen. 

Contact

Wilt u in contact komen met Humanitas? Hieronder vindt u de contactgegevens van coördinatoren per project:

Telefoonketen ​
Marijke Smid | smidmarijke52@gmail.com

Match Zwolle​
Inge Löevering | 06-83889595 | i.loevering@humanitas.nl

Thuisadministratie Dalfsen
​Gea Bouwers | 06-23933004 |​ g.brouwers@humanitas.nl

Thuisadministratie Kampen en Staphorst
​Ingrid Blind | 06-20554008 | i.blind@humanitas 

Tandem, vriendenkringen en vriendencafé Kampen
​Petra Stevering | 06-57881049 | ​p.stevering@humanitas.nl

Thuisadministratie Zwolle​
​Riette Bakker | 06-35130470 | r.bakker@humanitas.nl

Thuisadministratie Dalfsen​
​Gea Brouwers |06-23933004 | ​g.brouwers@humanitas.nl

Budgetcursus Kampen 'Uitkomen met je inkomen'
​Ingrid Blind | 06-20554008 | i.blind@humanitas 

Gedetineerde bezoek
​​Petra Stevering | 06-57881049 | ​p.stevering@humanitas.nl

Steunpunt Formulieren Dalfsen​
Gea Bouwers |06-23933004 | g.bouwers@humanitas.nl


Sinterklaasproject​

Sinterklaasactie Kampen | Geke ter Horst | geketerhorst@hotmail.com

Sinterklaasactie Staphorst *Vacature*

Bestuurszaken

Voorzitter
​Adriaan Slob | adriaanslob@gmail.com

Secretaris bestuur
Nick Kreuze | zwolle@humanitas.nl

Algemeen Lid
Max van de Velde | max@expertisecentrumplato.nl