Over ons

Humanitas staat jaarlijks 75.000 mensen bij die het even niet alleen redden in de samenleving. Zwolle en omstreken is een actieve afdeling met veel betrokken medewerkers. Ons verzorgingsgebied bestaat uit de gemeenten Zwolle, Dalfsen, Kampen, Staphorst en Zwartewaterland.

Onze vrijwilligers

Humanitas werkt uitsluitend met geschoolde vrijwilligers. Op grond van een intake wordt aspiranten beoordeeld op een aantal belangrijke competenties, zoals empathie, communicatieve vaardigheden en een open houding. Daarnaast volgens ze periodiek bijscholing en werkoverleg.

Bestuur

Humanitas Zwolle heeft een actief bestuur van vrijwilligers, elk met hun eigen aandachtsgebied; van secretaris tot penningmeester. Het bestuur van Humanitas Zwolle bestaat uit minimaal 5 mensen. 

Contact

Wilt u in contact komen met Humanitas? Hieronder vindt u de contactgegevens van coördinatoren per project:

Meer contact Zwolle

Zwolle | Henriette Toornstra | 06-83889595 | meercontact.zk@humanitas.nl

Meer contact Kampen

Kampen| Petra Stevering | 06-57881049 | meercontact.zk@humanitas.nl

meercontact.zk@humanitas.nl

Telefoonketen ​
Marijke Smid | 038-4223668 | smidmarijke52@gmail.com

Match Zwolle​
Henriette Toornstra | 06-83889595 | h.toornstra@humanitas.nl

Thuisadministratie Staphorst
Antoinet Kootstra | 06-20554008 | a.kootstra@humanitas.nl

Tandem, vriendenkringen en vriendencafé Kampen
​Petra Stevering | 06-57881049 | ​p.stevering@humanitas.nl

Thuisadministratie Zwolle​
​Riette Bakker | 06-35130470 | r.bakker@humanitas.nl

Thuisadministratie en Steunpunt Formulieren Dalfsen​
A. Kootstra | 06 20765040 |  a.kootstra@humanitas.nl 

Thuisadministratie Kampen & budgetcursus Kampen 'Uitkomen met je inkomen'
​Ingrid Blind | 06-20554008 | i.blind@humanitas 

Gezin in Balans
Marjolein Oosterloo | 06 42630012 | m.oosterloo@humanitas.nl

Sinterklaasactie Dalfsen
A. Kootstra | 06 20765040 |  a.kootstra@humanitas.nl 

Sinterklaasactie Staphorst
A. Kootstra | 06 20765040 |  a.kootstra@humanitas.nl 

Sinterklaasactie Kampen
​Ingrid Blind | 06-20554008 | i.blind@humanitas 

Bestuurszaken

Voorzitter a.i.
Ria van der  Rijt | zwolle@humanitas.nl


Penningmeester
Adriaan Slob | adriaanslob@gmail.com