Over ons

Humanitas District Zuid bestaat uit 11 afdelingen in Limburg en Noord-Brabant en heeft haar districtskantoor in Eindhoven. Elke afdeling heeft een lokaal bestuur en eigen activiteiten. De verschillende afdelingen, projecten en activiteiten in Brabant en Limburg worden ondersteund door districtsbestuursleden en medewerkers van het districtskantoor Humanitas Zuid.

BESTUUR

De coördinatoren en vrijwilligers van Humanitas District Zuid worden ondersteund door het Districtsbestuur. Het Districtsbestuur bestaat uit de volgende bestuursleden:

Voorzitter: Ron Seelen
PFH Financiën: Vacant
Secretaris: Vacant
Algemeen lid: Jack Paluch
Algemeen lid: Ton Willems
Algemeen lid: Theo van Mulken
Aspirant lid: José Stinis
Aspirant lid: Barbara ter Huurne           

  

MEDEWERKERS

Districtsmanager Ron Derkx r.derkx@humanitas.nl District
Officemanager Yvonne de Groot y.degroot@humanitas.nl District
MA-consulent Anneke Stout a.stout@humanitas.nl Helmond, Midden-Brabant,
Regio Breda, West-Brabant West
MA-consulent Sjaak van Horssen s.vanhorssen@humanitas.nl 's-Hertogenbosch
MA-consulent Eveline Monteiro e.monteiro@humanitas.nl Eindhoven
MA-consulent Cyril Laugs  c.laugs@humanitas.nl Limburg
Consulent Scholing Humanitas Academie Zuid Uridische Matheeuwsen u.matheeuwsen@humanitas.nl  District
Administratie Karen Kortooms k.kortooms@humanitas.nl District