District Zuid

Over ons

Humanitas District Zuid bestaat uit 11 afdelingen in Limburg en Noord-Brabant en heeft haar districtskantoor in Eindhoven. Elke afdeling heeft een lokaal bestuur en eigen activiteiten. De verschillende afdelingen, projecten en activiteiten in Brabant en Limburg worden ondersteund door districtsbestuursleden en medewerkers van het districtskantoor Humanitas Zuid.

BESTUUR

De coƶrdinatoren en vrijwilligers van Humanitas District Zuid worden ondersteund door het Districtsbestuur. Het Districtsbestuur bestaat uit de volgende bestuursleden:

Plv. Voorzitter: Ron Seelen
PFH Financiƫn: Ron Seelen
Secretaris: vacant
Algemeen lid: Jack Paluch
Algemeen lid: Ton Willems
Algemeen lid: Rob Enzlin

MEDEWERKERS

Districtsmanager Ron Derkx r.derkx@humanitas.nl District
Officemanager Yvonne de Groot y.degroot@humanitas.nl District
MA-consulent Anneke Stout a.stout@humanitas.nl Helmond, Midden-Brabant,
Regio Breda, West-Brabant West
MA-consulent Elske Janssen-Ros e.janssen-ros@humanitas.nl 's-Hertogenbosch
MA-consulent Eveline Monteiro e.monteiro@humanitas.nl Eindhoven
MA-consulent Huub Peters h.peters@humanitas.nl Noord-Limburg, Midden-Limburg
MA-consulent Mieke Bos m.bos@@humanitas.nl Zuid-Limburg